Meydan Av Malzemeleri

Outdoor
Distribütorü olduğumuz dünyanın önde gelen markalarının Outdoor Malzemelerine, Meydan kalitesi ve satış sonrası hizmeti ile online satış mağazamızdan, İstanbul genelindeki 9 perakende satış ve 2 toptan satış mağazamızdan ve Türkiye geneli 200 ün üzerindeki bayimizden ulaşabilirsiniz.
Bilgi Alın

Av
Distribütorü olduğumuz dünyanın önde gelen markalarının Av Malzemelerine, Meydan kalitesi ve satış sonrası hizmeti ile online satış mağazamızdan, İstanbul genelindeki 9 perakende satış ve 2 toptan satış mağazamızdan ve Türkiye geneli 200 ün üzerindeki bayimizden ulaşabilirsiniz.
Bilgi Alın

Dalış
Distribütorü olduğumuz dünyanın önde gelen markalarının Dalış Malzemelerine, Meydan kalitesi ve satış sonrası hizmeti ile online satış mağazamızdan, İstanbul genelindeki 9 perakende satış ve 2 toptan satış mağazamızdan ve Türkiye geneli 200 ün üzerindeki bayimizden ulaşabilirsiniz.
Bilgi Alın

Havalı Silah
Distribütorü olduğumuz dünyanın önde gelen markalarının Havalı Silahlarına, Meydan kalitesi ve satış sonrası hizmeti ile online satış mağazamızdan, İstanbul genelindeki 9 perakende satış ve 2 toptan satış mağazamızdan ve Türkiye geneli 200 ün üzerindeki bayimizden ulaşabilirsiniz.
Bilgi Alın

Paintball
Distribütorü olduğumuz dünyanın önde gelen markalarının Paintball Malzemelerine, Meydan kalitesi ve satış sonrası hizmeti ile online satış mağazamızdan, İstanbul genelindeki 9 perakende satış ve 2 toptan satış mağazamızdan ve Türkiye geneli 200 ün üzerindeki bayimizden ulaşabilirsiniz.
Bilgi Alın

Profesyonel
Kurumunuzun ihtiyacı olan tüm savunma, arama kurtarma, outdoor, dalış ve diğer ekipmanları, dünyanın önde gelen markalarından tedarik ederek Meydan kalitesi ve satış sonrası hizmeti ile tarafınıza teslim edebiliriz.
Bilgi Alın

Mağazalar: Üsküdar Şubesi

Meydan AV - Üsküdar Şubesi MağazaKısıklı Mahallesi Bosna Bulvarı Çağlar Apartmanı No: 9/A Üsküdar (Eski Ümraniye Belediyesi Karşısı)

 

Telefon : 0216 344 24 55 - 481 29 11

Fax : 0216 461 28 25